tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Zachwyty nad Północną Norwegią i podróżowanie bez pieniędzy

Zapraszam Cię na opowieść o miejscu pełnym dzikiej natury, malowniczych fiordów i wszechobecnych gór 🏔️ . O miejscu, w którym na ciemnym niebie tańczy zorza polarna, a czas płynie w spokojniejszym tempie. Mowa tu o Północnej Norwegii 🇸🇯, w której mieszkałam przez miesiąc i w której zakochałam się po uszy 💙.
Opowiem Ci o tym co mnie w Północnej Norwegii zdziwiło, a co chwyciło za serce. Jak żyje się w miejscu, w którym co piątek je się taco 🌮, zimą słońce tylko lekko wychyla się za horyzont, a łosie i renifery można spotkać we własnym ogrodzie? Jak to jest wyprowadzić 24 haskie na spacer, morsować we fiordzie z foką 🦭, widzieć świeżo upolowanego łosia czy odkrywać jeziora między szczytami gór? 🏔️
Jeżeli marzysz o zobaczeniu zorzy lub wyjeździe na daleką północ, ale nie wiesz do końca jak się za to zabrać, moja prelekcja może Cię zainteresować. Jeżeli szukasz podróżniczej inspiracji, miejsca na kolejny wyjazd 🗺️ lub chciałbyś się trochę dowiedzieć o codziennym życiu mieszkańców Północnej Norwegii, również zapraszam!
Czy stać mnie była na spędzenie miesiąca w Norwegii? W życiu! 💸Na wyjeździe byłam w ramach Workaway, który jest pewną formą wolontariatu i wymiany kulturowej 🤸. W skrócie: w zamian za pomoc w gospodarstwie otrzymujesz miejsce do spania i jedzenie 🛌 🍳. Jednocześnie masz okazję poznać lokalnych ludzi, a nawet przez chwilę stać się częścią ich społeczności 🤸🤸🤸. Jeśli ta forma podróżowania wydaje Ci się interesująca, wpadnij na prelekcję! Z chęcią odpowiem na Twoje pytania!

Data

sty 03 2022
Expired!

Czas

19:00 - 20:30
Kategoria

Następne wydarzenie