tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Wzdłuż Kanady na Alaskę

Wzdłuż Kanady na Alaskę. Jak zacząć życie w drodze? 1/3 [ONLINE]

Podczas spotkania opowiemy o przygotowaniach do wyprawy, formalnościach przy wjeździe do Kanady i Stanów Zjednoczonych, przeprawie promowej samochodu i wszystkich procedurach. Ale także o tym, jak trudno rzucić wszystko i wyjechać w wymarzoną podróż. O tym, jak można z dnia na dzień nauczyć się mechaniki samochodowej, a także zacząć żyć bez planu.

Przeprowadzimy Was przez całą Kanadę do Alaski. Pokazując nie tylko piękno przyrody, ale i ciekawe miasta oraz przyjaznych ludzi. Opowiemy m.in. o pięknych plażach Nowej Szkocji, francuskich rejonach środkowej Kanady, Wielkich Jeziorach prowincji Ontario i udowodnimy, że czarne niedźwiedzie nie są wcale takie groźne. Dowiecie się również czym jest zasada siedmiu pokoleń i jak żyli europejscy osadnicy z rdzenną ludnością. Dowiecie się dlaczego właściciele psów nie martwią się, gdy te się oddalą od domu. Odpowiemy też na pytanie „po co jechać na Alaskę” i czy dziki Jukon jest wart zatrzymania się na chwilę. Pokażemy topniejące lodowce Gór Skalistych Kanady, ale i potęgę ognia na Alasce.
____

W tę opowieść zabiorą Was Aga i Bartek Wrzosek autorzy bloga www.callunatrip.pl
W 2019 roku spakowali swojego 48-letniego Volkswagena „Ogórka” i ruszyli w podróż po Ameryce Północnej i Centralnej. W drodze spędzili prawie rok, nocując na dziko, żyjąc bez planu i blisko natury.

Udział w wydarzeniu online możliwy jest po wykupieniu dostępu.
Dostęp do pokazu „na żywo” (LIVE) możliwy jest na naszym profilu na Facebook’u.
Dostęp do pokazu „z odtworzenia” (VOD) możliwy jest na naszej stronie www kilka dni po wydarzeniu.
Dostęp do pokazu możliwy jest przez 30 dni od dnia wydarzenia.

Data

lut 05 2021
Expired!

Czas

19:00 - 20:30

Więcej informacji

WYKUP DOSTĘP ONLINE
WYKUP DOSTĘP ONLINE

Następne wydarzenie