tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Azja

Opowieści z Azji okiem 21-latki. Budżetowo i na stopa.

Cześć i siema!

Tu Inka! Zapraszam Was na opowieści prosto z Azji. W połowie stycznia wyruszyłam z plecakiem w trzymiesięczną podróż po Filipinach, Malezji, Tajlandii, Laosie Wietnamie oraz Kambodży.
Podróżuje maksymalnie budżetowo, więc opowiem Wam między innymi jak przejechałam autostopem setki kilometrów a także jak działać w Azji, aby nie wydać fortuny. Couchsurfing? To chyba jeden z najciekawszych wątków tej podróży, bo dzięki lokalsom znalazłam się w przeróżnych i mało turystycznych miejscach jak na przykład: tradycyjne khmerskie wesele w Kambodży!

Nie zabraknie opowieści o łapaniu stopa na 860km, nauki jazdy na skuterze przez YouTube czy wylądowaniu przez przypadek w ambasadzie
naszego wschodniego sąsiada podczas pobytu w stolicy Malezji.
Gdzie w Azji będziecie jeść ryż z jajkiem od rana do wieczora, a gdzie będziecie w kulinarnym raju? Gdzie najdroższej a gdzie tanio? No właśnie…. z chęcią Wam opowiem!

Chciałabym zarazić Was pozytywną azjatycką energią i pokazać moje najpiękniejsze kadry z podróży, a także (nie)instagramowe filmy i zdjęcia, gdzie pokażę realia podróżowania niskobudżetowca! Będzie i z humorem i z dawką praktycznych informacji.
Zapraszam na podróż z obiektywem na krańcu świata.
Inka

IG @inkasulik
FB Krańce świata z obiektywem

Data

maj 19 2024
Expired!

Czas

19:00

Następne wydarzenie