tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Hawaje

Opowieści hawajskie

Zapraszam was na wieczór hawajskich opowieści. Opowieści o najwyższych klifach świata, wibrującej ziemi bogini wulkanów, niespotykanych nigdzie indziej zwierzętach, lasach deszczowych i wodospadach. O świętych miejscach hawajczyków, ich pieśniach, języku i legendach. Podczas mojej miesięcznej podróży odwiedziłam trzy wyspy: Kauai, Molokai i Big Island. Każda jest inna, wszystkie rajskie.

O tym, że moim marzeniem jest polecieć na Hawaje dowiedziałam się 1,5 roku temu, kiedy poznałam moją hawajską nauczycielkę Susan Painiu Floyd. Nie spodziewałam się, że tak szybko je spełnię i stanę o świcie na plaży, czując moc Oceanu i początek nowego życia.

Susan jest nauczycielką lomi lomi nui, czyli hawajskiej pracy z ciałem, którą zajmuję się od 4 lat. Poleciałam do Susan na Hawaje, aby dokończyć moją ścieżkę nauki z Huna International, organizacji dedykowanej tradycyjnym hawajskim praktykom i filozofii, prowadzonej przez Kahunę Serge’a Kahili Kinga. Przez tydzień podróżowałyśmy z Susan po największej wyspie poznając szamańskie praktyki oraz święte miejsca. Podczas spotkania pewnie będę przemycać wątki z Huny, czyli hawajskiej filozofii życia, albo anegdoty ze spotkania z charyzmatycznym Kahuną (szamanem) Harrym Uhane Jimem.

O tym i o innych przygodach opowiem wam w najbliższą niedzielę 14 kwietnia o godz. 19:00.

konta na fb jako współorganizatorki:
www.facebook.com/kasztar
www.facebook.com/pomaulomi

Data

kwi 14 2024
Expired!

Czas

19:00

Następne wydarzenie