tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Camp America

Od Michigan po Hawaje, czyli moja przygoda z Camp America

Wakacje 2023 spędziłem po drugiej stronie oceanu na programie Camp America. Swój amerykański sen zacząłem od pracy jako Cabin Leader na chrześcijańskim campie w Michigan, opiekując się dziećmi i osobami niepełnosprawnymi i poznając osoby z całego świata. Po niezapomnianych 2 miesiącach świetnej zabawy, ale i trudnych wyzwań na campie, ruszyłem w 30-dniową podróż wzdłuż i wszerz USA.

Na spotkaniu opowiem o swojej przygodzie z krajem, który tak dobrze znany z hollywoodzkich filmów, wciąż potrafi zaskoczyć zarówno niesamowicie pozytywnie, jak i nieco mniej pozytywnie…

W imieniu swoim i Południka Zero zapraszam serdecznie na opowieść o zapierających dech w piersiach widokach, nieproszonych kalifornijskich gościach w środku nocy na balkonie, (prawie 🙂 ) surfowaniu pod hawajskimi palmami, obcowaniu ze sztuką i ze szczurami w Nowym Yorku, doświadczeniu samego campu, na którym czasem czułem się jak w filmie Disneya, a czasem jak na poligonie… I wszystkich innych rzeczach, które wydarzyły się w te 3 niezwykłe miesiące podczas (póki co) najlepszych wakacji w moim życiu.

Michał

Data

lis 28 2023
Expired!

Czas

20:00

Następne wydarzenie