tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Peru

Misja Południe – Peru, Boliwia, Chile

To była wyprawa jak dobry film sensacyjny. Scenariusz pełny zwrotów akcji, niebezpiecznych przepraw i … wzruszeń. Podróż, w której nie zabrakło przygód i olśniewających widoków, przez trzy niesamowite kraje w cieniu nadciągającego globalnego zagrożenia. Samolotami, autobusami, łodziami, motorikszami, samochodem i pieszo docieramy do serca Amazonii, ukrytych w wysokich górach: przedinkaskiej osady Kuelap i owianego sławą miasta Inków – Machu Picchu.
Ta rozpędzona akcja poprowadzi nas przez boliwijską stolicę – La Paz, na spotkanie z Salvadorem Dali i największe solnisko świata (Salar de Uyuni), gdzie perspektywa zdaje się nie istnieć.
W pościgu za Agentem Jej Królewskiej Mości dotrzemy jeszcze do jednego z najsuchszych regionów globu, pustynię Atakama w północnym Chile, by rozszyfrować filmowe tajemnice.
A na zakończenie akcja ewakuacja i ponowne (nieplanowane) spotkanie z 007.
Tomek Zawadzki – podróżnik, ekspert PR, animator kultury, reportażysta radiowy, (wieczny) student łódzkiej „Filmówki”. Miłośnik dobrej kuchni, poszukiwacz przygód, zakochany w południowej półkuli, jej kulturze, kolorach, smakach i hamakach.

Data

lut 13 2022
Expired!

Czas

19:00 - 20:30

Więcej informacji

Wydarzenie na FB
Wydarzenie na FB

Następne wydarzenie