tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Karaiby

Kurs pirackiego życia na Karaibach i Najniebezpieczniejsze Miejsca Chrześcijaństwa

Zapraszamy gorąco na szybki kurs: Jak zostać piratem z Karaibów! W programie: sztorm na środku oceanu, zabójcza flora i fauna oraz poradnik, co zrobić, gdy zostanie się nielegalnym imigrantem z pustą sakiewką w państwie wyspiarskim.

W drugiej części spotkania pozostaniemy w rejonie Morza Karaibskiego. Opowiemy sobie trochę o życiu w najtańszej i najniebezpieczniejszej dzielnicy Mexico City, kulcie Santa Muerte, meksykańskich wiedźmach, robieniu tatuaży w dżungli i nauce surfingu. Co może pójść nie tak, gdy przypadkiem, podczas globalnej pandemii zostajesz ostatnim pielgrzymem na świecie i postanawiasz odwiedzić Najniebezpieczniejsze Miejsca Chrześcijaństwa w stylu łowcy przygód!

O mnie:

Pirat Dyplomata (Piotrek Kilian) – góral z Beskidów, który przypadkiem został piratem z Karaibów. Swoje podróże zaczął od kupienia biletu na Jamajkę, rok później przepłynął jachtem Ocean Atlantycki z Afryki na Grenadę, po czym kontynuował swoją przygodę na Morzu Karaibskim. Nie straszne są mu także długie górskie szlaki i nietypowe wyzwania z nimi związane: przeszedł GSB (najdłuższy szlak w Polsce – 500 km) w warunkach zimowych z budżetem 100 złotych (w ramach wsparcia dla branży turystycznej), a latem 600 km Camino po hiszpańskich górach, uprzednio przejechawszy 3000 km autostopem przez 7 państw w 4,5 dnia.

Z wykształcenia specjalista od bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego, ale jak sam twierdzi: pościgi i wybuchy go nudzą, dlatego woli podróże. Robi to w swoim stylu: z adrenaliną i niskobudżetowo odwiedził przez ostatnie 3 lata prawie 30 państw. Jest też dyrektorem Beskidzkiego Festiwalu Podróżników i społecznikiem. Poza podróżami, jego pasją jest pisanie: wydał 2 tomiki wierszy, prowadzi autorskiego bloga i pracuje obecnie nad książką o Najniebezpieczniejszych Miejscach Chrześcijaństwa.

Data

paź 10 2021
Expired!

Czas

19:00 - 20:30

Następne wydarzenie