tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

KONCERT PREMIEROWY –  LADY CATKIN + SUPPORT

19 Sierpnia (sobota) Lady Catkin zabierze Was swoim głosem, aranżacjami i historią w podróż z jej debiutanckiego albumu KOSMOS 55.Będzie nieco nostalgicznie, ale i radośnie.
„To jest moja intymna opowieść, pełna historia, trochę jak musical” zaznacza Lady Catkin.

Będzie nieco teatralnie, klimatycznie i eterycznie. W stylu muzyki alternatywnej wpadającej w Psychodelic Pop a niekiedy Dream – Pop.

Lady Catkin, właśc. Barbara Maria Struczyńska – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna, wykonująca muzykę, którą sama nazywa psychodelicznym alternatywnym popem. Gra na pianinie, gitarze, baglamie i tworzy elektroniczne bity. Od dziecka związana z muzyką, śpiewała w chórach, zespołach szkolnych, później coverowych. W 2017 r podjęła decyzję o skończeniu kursu produkcji muzyki i spełnieniu wielkiego marzenia o wyśpiewaniu swoich historii i poślubieniu twórczości. W swoim debiutanckim albumie KOSMOS 55 poprzez poetyckie teksty i melodie przekłada swoje intensywne uczucia oraz czasem skrajne życiowe doświadczenia na język sztuki. Album ten jest zapisem transformacji, przejścia z mroku, bólu i poczucia zależności do światła, miłości do siebie i dojrzałości. Proces jego powstawania był dla artystki swoistą terapią, drogą do lepszego poznania siebie i wewnętrznej głębokiej przemiany. Inspiracje odnajduje w snach, zawiłym świecie emocji, wyobraźni, symbolice, mistycyzmie, badaniu wszechświata oraz w odmiennych stanach świadomości.
Utwory, które pochodzą z debiutanckiego albumu KOSMOS 55 to między innymi: „Lodowy Król”, „Wielki Bal”, „Orchidea”, „Skrzydła” czy „Pod osłoną nocy”. Utwory można słuchać na wszystkich platformach streamingowych np. YouTube czy Spotify.

Linki:

Instagram:
https://www.instagram.com/lady.catkin/

Spotify:

Facebook:
https://www.facebook.com/LadyCatkin

YouTube:
https://www.youtube.com/@lady.catkin

W sierpniu tego roku Lady Catkin wyrusza w swoją pierwszą trasę koncertową w Warszawie!

Utwór „Wielki Bal” promujący płytę Kosmos 55: https://www.youtube.com/watch?v=FwUWBvDq3ek

„Dobromił „Dobry” Woźniak — rocznik 90 — gra z serca, spontanicznie, dla siebie i bliskich. Również trochę z tęsknoty za minionym latami, trochę ze smutku, a trochę z potrzeby afirmacji tego, co miłe, i ulotne. Filar zespołu Acedia (www.facebook.com/AcediaPL),  gdzie tematyka i klimat utworów jest bardzo różnorodny: tworzy mix temperamentów i doświadczeń, dlatego podczas koncertu można spodziewać się całego spektrum emocji. Tworzenie muzyki, według Dobrego, ma również  wymiar terapeutyczny, dlatego można odczuć autentyczność oraz uniwersalność — każdy znajdzie coś dla siebie.”

Utwory Dobromiła to piękne piosenki o miłości, które docierają w bezpośrednim przekazie lub przenikających słuchacza metaforach. Piosenek artysty można słuchać  w serwisie YouTube. Singiel „Nic nie musisz”, „Potrzebuję”, „Delikatny” czy „Nieznajoma”, będzie można usłyszeć już w tę sobotę na koncercie w Południku Zero. Nie może Was zabraknąć.

Linki:
YouTube

Facebook:
www.facebook.com/AcediaPL

Instagram:
https://instagram.com/dobrusw?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

KONCERT BILETOWANY – 40 zł przy wejściu (gotówka)

Chcecie więcej? To po urlopach wpadajcie na koncert. Kiedy? 19.08 o 20:00 do klubokawiarni Południk Zero!!!
Przychodźcie, to będzie piękny wieczór 🙂

Data

sie 19 2023
Expired!

Czas

20:00 - 23:00
Kategoria

Następne wydarzenie