tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Patagonia

Into The Wild – rejs do serca Ziemi Ognistej

Wyprawę zaczynamy w Ushuaia, gdzie zaopatrujemy się we wszystkie niezbędne do przeżycia środki. Załatwiamy morską odprawę, by następnego dnia rano wyruszyć Kanałem Beagle w stronę Chile. Do Puerto Williams dopływamy w silnych szkwałach patagońskich wiatrów. Właśnie zaczęła się wiosna ale z nieba lecą ciężkie płaty śniegu.

Tak zaczynamy rejs na południe naszego globu. Na pokładzie legendarnego jachtu S/Y Selma Expedition nie tylko jest załoga ale również prawdziwi pasjonaci przygody i fotografii. To nie jest zwykły rejs. To fotograficzna wyprawa w najdziksze rejony Ziemi Ognistej. Po kolei odwiedzamy nieznane zatoki kanału, przedzieramy się przez martwy las i żeremia bobrowe, podziwiamy majestatyczne lodowce schodzące prosto do wody. A oprócz surowej przyrody naszym nieustającym kompanem jest wiatr.

Iwona – fotografka, dyrektorka artystyczna National Geographic Polska, Maciek – fotograf i filmowiec. Połączyła ich wspólna pasja do fotografii i przygody. Od tego czasu razem odkrywają świat. Lubią wyzwania, unikają masowej turystyki i kierując się szacunkiem do przyrody, lokalnych społeczności i tradycji, starają się ze swoich podróży przywieźć autentyczne historie. Maciek zrealizował film
dokumentalny “Selma – prawdziwa przygoda z końca świata”, który zdobył uznanie na wielu konkursach krajowych i zagranicznych.

WWW f11-studio.pl
IG f11_studio

Data

kwi 09 2024
Expired!

Czas

19:00

Następne wydarzenie