tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Ekwador

Ekwador – Ameryka Południowa w pigułce [ONLINE]

Myśląc o Ekwadorze, u wielu osób pierwszym skojarzeniem będzie egzotyczna amazońska dżungla. I faktycznie, to właśnie z niej kraj ten słynie najbardziej (jak również z bananów Chiquita, masowo wysyłanych na cały świat) Jednak nie każdy wie, że Ekwador, mimo niewielkich rozmiarów, jest jednym z najbardziej zróżnicowanych krajów w całej Ameryce Południowej.

Oczywiście, lasy amazońskie zajmują dużą część powierzchni Ekwadoru, jednak ten mniejszy od Polski kraj posiada również dostęp do Oceanu, ciągną się przez niego łańcuchy górskie Andów, a także może się pochwalić ogromną liczbą wulkanów. Gdy dodamy do tego liczne laguny, przebogata florę i faunę, a także cudowną południowoamerykańską kuchnię, to właśnie Ekwador, dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi oraz ogromnemu zróżnicowaniu przyrody może być świetnym miejscem na początek przygody z Ameryka Południową.

Chcę podzielić się z Wami relacją z miesięcznej podróży, która odbyłem 2 lata temu wraz z moim bardzo dobrym przyjacielem, rodowitym Ekwadorczykiem. Pokażę najciekawsze miejsca, jakie udało mi się odwiedzić, z dżunglą, górami, wulkanami oraz iguanami na czele. Oczywiście nie zabraknie ciekawych anegdot oraz zabawnych historii, których taka podróż jest prawdziwą skarbnicą. Podam również wiele praktycznych porad i wskazówek, aby dać przykład jak można zorganizować taką podróż na własną rękę, nie rujnując przy tym kieszeni oraz pokażę, że Ekwador to kraj, którego nie należy się obawiać.

Paweł Podedworny

Udział w wydarzeniu online możliwy jest po wykupieniu dostępu.
Dostęp do pokazu „na żywo” (LIVE) możliwy jest na naszym profilu na Facebook’u.
Dostęp do pokazu „z odtworzenia” (VOD) możliwy jest na naszej stronie www kilka dni po wydarzeniu.
Dostęp do pokazu możliwy jest przez 30 dni od dnia wydarzenia.

Data

mar 29 2021
Expired!

Czas

19:00 - 20:30

Więcej informacji

WYKUP DOSTĘP ONLINE
WYKUP DOSTĘP ONLINE

Następne wydarzenie