tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Zielony Przylądek

Czy Wyspy Zielonego Przylądka są nudne? Trekking po zielonych szlakach i rajskie plaże.

Czy Wyspy Zielonego Przylądka są nudne? Mówi się o nich „wyspy leniwe”, ale czy to oznacza nudę? Myślę, że większości z nas te wyspy kojarzą się z pustynną Sal lub Boa Vista. Gdy mówiłam znajomym, że wybieram się na Cabo Verde, często słyszałam, że przecież nic tam nie ma. A ja Wam pokażę, że wręcz przeciwnie. Wyspy Zielonego Przylądka kryją w sobie oszałamiające górskie krajobrazy, spokój i brak tłumów. Mój ulubiony wyspiarski duet to Sao Vincente oraz powalająca Santo Antao, która podobno stanowi ostatni raj na ziemi.

Na Cabo Verde byłam dwa razy, w marcu oraz w listopadzie w 2023 roku. Podczas mojej prelekcji opowiem Wam nie tylko o obłędnych zielonych szlakach, ale także podzielę się informacjami praktycznymi o trzech wyspach, które odwiedzałam, a są to Sal, Sao Vincente oraz Santo Antao. Ogromna dawka inspiracji gwarantowana, zapraszam.

Kto Ci to wszystko gwarantuje?

Mam na imię Celina i od wielu lat prowadzę bloga Cel w podróży https://www.celwpodrozy.pl, na którym dzielę się swoimi podróżniczymi doświadczeniami. Kocham planować wyjazdy, układać trasy, robić rozeznanie na temat atrakcji, czyli wszystko to, co wiąże się z organizowaniem podróży. Na moim blogu znajdziesz mnóstwo wskazówek i podpowiedzi, jak podróżować na własną rękę. Koniecznie zajrzyj także na mój profil na FB https://www.facebook.com/celwpodrozy/

Data

lut 27 2024
Expired!

Czas

19:00

Następne wydarzenie