tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Polskie Himalaje

BUŁGARIA czy GRUZJA? PERU czy NEPAL?

Mijający rok wiele nas nauczył, zmienił, pozwolił doświadczyć tego, co niewyobrażalne. Po części też zweryfikował i przemeblował wszystko to, co znaliśmy do tej pory – w biznesie, gospodarce, edukacji, podróżach, które z różnych powodów, najczęściej finansowych, są coraz trudniejsze. Czy mamy z nich zrezygnować?

Z pewnością przy świątecznym stole poruszymy ten temat, bo z końcem roku warto, a nawet trzeba coś zaplanować na kolejny rozdział naszego życia. Otwórzmy zatem kalendarz wspólnie z klubem Polskie Himalaje i zobaczmy, czy znajdziemy tam coś atrakcyjnego dla siebie, rodziny, przyjaciół…

Zapraszamy na spotkanie, połączone z projekcją filmów, we wtorek 20 grudnia o godzinie 19. Zaprezentujemy m.in. Góry Przeklęte leżące na styku Albanii, Czarnogóry i Kosowa, niesamowitą, gruzińską krainę Swanetię czy Riłę i Pirin – wybornie piękne pasmo górskie w Bułgarii. Te zakątki to domena podróżnika Michała „Miszy” Nowaka, który o nich opowie.

Natomiast „na deser” będzie jeszcze Nepal (Sanktuarium Annapurny i buddyjskie Królestwo Mustangu) oraz Peru (Śladami Inków). Do tych krajów wybiera się pierwszy Polak z Koroną Ziemi i pierwszy zdobywca Mount Everestu zimą Leszek Cichy. Kto chciałby z taką legendą podróżować ma duże szanse takie marzenie zrealizować!

Data

gru 20 2022
Expired!

Czas

19:00 - 22:00

Następne wydarzenie