tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Ben, Glen i Loch – opowieść o trzech Szkockich braciach

Szkocja to kraj niepowtarzalny, w 2017 roku uznany za najpiękniejszy na świecie przez renomowany przewodnik „Rough Guides”. Będziecie mieli okazję przekonać się o tym w trakcie prelekcji pt. „Ben, Glen i Loch – opowieść o trzech Szkockich braciach”.

Kuba Jankowski opowie o prawie trzytygodniowej wyprawie po Szkocji. Podczas wystąpienia przemierzymy dzikie Highlands, zdobędziemy kilka szczytów, uratujemy wyspę Skye przed klęską żywiołową oraz udamy się na poszukiwania potwora z Loch Ness, czy zasiądziemy na tronie króla Artura w królewskim Edynburgu. Poza ciekawymi historiami z wyprawy możecie spodziewać się sporej dawki informacji praktycznych oraz przybliżenia nieco kultury i historii tego pięknego kraju.

Kuba Jankowski – podróżnik, przewodnik Beskidzki, lider i organizator wypraw w różne zakątki świata, miłośnik długodystansowych wędrówek, natury i nietuzinkowej przygody. Z podróżami związany od dziecka, w których jego nieodłącznym kompanem jest plecak i namiot, a celem miejsca niedostępne i nieoczywiste. Kuba podczas swoich prelekcji poza opowieściami z podróży skupia się na przekazywaniu praktycznych porad oraz zachęcaniu słuchaczy do turystyki odpowiedzialnej i świadomej.

O podróżach Kuba mówi:
„Uważam, że najlepsza podróż to ta, której się powierzamy bez próby jej kontrolowania, biorąc wszystko, co ma nam do zaoferowania, czasami nawet wbrew naszym oczekiwaniom”

Zapraszamy serdecznie na spotkanie!

Data

kwi 08 2024
Expired!

Czas

19:00

Następne wydarzenie