tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Asian Ghost – Doświadczenie życia nomady w bezkresie Azji Centralnej i Południo-Wschodniej.

🌏 Opowiem o sześciomiesięcznej podróży wszelkimi środkami lokomocji z Polski do Myanmar. Wystartowałem bez pojęcia, bez planu, naiwnie wierząc, że wszystko będzie OK. W końcu szczęście sprzyja odważnym. Z takim nastawieniem doświadczyłem życia w jurcie na stepie, nauczyłem się mycia w 3 łyżkach wody, przymarzłem do motocykla, spotkałem ślepego mnicha, próbowałem odzyskać aparat od szefa gangu i zjadłem najlepszą chałwę pod słońcem.
📷 Zdradzę już teraz, że część zdjęć i filmów udało mi się ocalić. Użyczę Wam na chwilę moich oczu i pokażę Wam czego byłem świadkiem.
🧿 To nie jest reportaż, tylko osobista relacja z podróży w głąb mongolskich stepów, pustyni Takla Makan, Himalajów, zarośli Laosu, wysp Kambodży, wielkich jezior Myanmar. Kilometry i granice, które wciąż nawiedzają mnie w snach, teraz dojrzały do tego by wybrzmiały w Waszych duszach.
🛖 Zapraszam Was na wschód od Europy. Przed siebie, byle dalej od zgiełku cywilizacji, by zmyć z siebie utarte szlaki i wypełnić się wydarzeniami bez czasu i kresu.
✈️ Obiecuję, że będzie to wieczór, który rozbudzi marzenia i nakarmi dusze podróżników!
📝 Bio wydarzenia:
Południ Zero
17 marca, godzina 17:00
Wstęp: wolny
👁️ O mnie:
Przemysław Hatłas
Realizator dźwięku, podróżnik, konstruktor, cieśla, miłośnik nieskażonych cywilizacją zakątków natury.

Data

mar 17 2024
Expired!

Czas

17:00

Następne wydarzenie