tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Argentyna

Argentyna. Nieznana Patagonia, polska Wanda i karnawał w Jujuy

Cześć, jestem Maciej. Jako nauczyciel języka hiszpańskiego zawsze moim celem było zwiedzenie państwa – pysznego mięsa, mate, dulce de leche, czyli Argentyny. Całą trzymiesięczną podróż rozpocząłem od Patagonii, zwiedzając najważniejsze atrakcje np. lodowiec Perito Moreno, El Chalten, El Bolson, oraz mało znane jak Caviahue. Następnie kierowałem się ku małemu miasteczku Nagoya, gdzie przez kilka dni potrzebowałem naładować baterie. Potem wodospady Iguazu, polska Wanda i Rio de Janeiro. Po dwóch tygodniach brazylijskiej radości wróciłem do Argentyny, a dokładniej do prowincji Mendoza. Koniec przygody przypieczętowałem karnawałem w Salta i Jujuy.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat życia Argentyńczyków, kultury Inków i historii karnawału w Jujuy – zapraszam. W swojej prezentacji zawrę wszelkie informacje na temat planowanej podróży: noclegów, lotów, finansów, czy miejsc nieodwiedzonych.

Nos vemos!

Ps. W mojej prezentacji wtrącę kilka informacji na temat Brazylii, w której byłem około miesiąca. Na więcej informacji zapraszam na mój Instagram: @manogic.

Data

kwi 10 2024
Expired!

Czas

19:00

Następne wydarzenie