tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Ogórek 3

Wolniej znaczy bardziej. Kalifornia i Meksyk – gdzie czas płynie inaczej. 3/3 [ONLINE]

Będzie to opowieść o czasie i ludziach. Zaczniemy od pustynnej Kalifornii. Droga zaprowadzi nas do niesamowitych drzew Jozuego i groźnych kaktusów Cholla. Zabierzemy Was do małych miasteczek i osad, by opowiedzieć o małych społecznościach. Pokażemy jak żyje się dwie godziny drogi od LA wśród wyrzutków i artystów w Slab City.

Opowiemy też o dużej, wirtualnej społeczności, dzięki której mogliśmy czasem przespać się w wygodnym łóżku. Pokażemy też, że Meksyk nie jest taki straszny jakim go malują i jak można postrzegać czas. Przejedziemy przez Baja California i dowiedziemy, że ten półwysep to nie tylko złote plaże Cabo San Lucas. Powiemy dlaczego flamingi są różowe i jak wygląda pieskie życie w Meksyku. Pokażemy także gdzie zimują piękne motyle Monarchy i że najlepsze jedzenie znajdziecie na ulicach Meksyku. W końcu udamy się w podróż śladami Majów przez majestatyczne Teotichuacan, ukryte w gwatemalskiej dżungli Tikal, spowite mgłą Palenque oraz leżące na końcu wymagającej drogi Lamanai.
____

W tę opowieść zabiorą Was Aga i Bartek Wrzosek autorzy bloga www.callunatrip.pl
W 2019 roku spakowali swojego 48-letniego Volkswagena „Ogórka” i ruszyli w podróż po Ameryce Północnej i Centralnej. W drodze spędzili prawie rok, nocując na dziko, żyjąc bez planu i blisko natury.

Udział w wydarzeniu online możliwy jest po wykupieniu dostępu.
Dostęp do pokazu „na żywo” (LIVE) możliwy jest na naszym profilu na Facebook’u.
Dostęp do pokazu „z odtworzenia” (VOD) możliwy jest na naszej stronie www kilka dni po wydarzeniu.
Dostęp do pokazu możliwy jest przez 30 dni od dnia wydarzenia.

Data

lut 07 2021
Expired!

Czas

19:00 - 20:30

Więcej informacji

WYKUP DOSTĘP ONLINE
WYKUP DOSTĘP ONLINE

Następne wydarzenie