tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Jordania

Jordania na szlaku i poza szlakiem

Niepowtarzalna przyroda o zaskakujących formach kształtowana przez miliony lat.

Skały rzeźbione wiatrem i piaskiem.

Ukryte oazy.

Prastare ruiny i zabytki minionych cywilizacji.

Przestrzeń.

Bezkresny ocean pomarańczowego piachu.

Majestatyczne formacje skalne.

Cisza i niebo przystrojone tysiącem gwiazd.

Zapraszamy do Królestwa Haszymidów, w którym prehistoryczna kultura przeplata się z czasami współczesnymi. Ta spalona słońcem kraina kryje w sobie relikty antycznych cywilizacji, oazy pełne zieleni i tętniącą życiem przyrodę. Jordania to kraina zupełnie innej kultury, w którą można wnikać przemierzając Królestwo od Południa ku Północy w poszukiwaniu niezwykle ciekawej i inspirującej antycznej historii.

Przewodnikiem po niezwykłym Królestwie Jordanii będzie Łukasz Tulej www.tooley.pl

Podróżnik, instruktor sztuki przetrwania i przyrodnik. Eksploruje Jordanię od 10 lat i czuje się tam jak w domu. Odkąd w 2014 roku przemierzył HKR rowerem,  wraca tam by zgłębiać lokalną kulturę, odkrywać ciekawe miejsca i wspierać lokalną ludność. Współpracuje ze społecznością al Zalabieh na pustyni Wadi Rum oraz z mieszkańcami al Bida w Małej Petrze.

Założyciel szkoły przetrwania „Sobrevivencia con Machiguenga” w Peru, Koribeni . Trener i specjalista team buildingu. Instruktor surwiwalu(PAS), płetwonurek(CMAS), absolwent szkoleń ratownictwa w warunkach ekstremalnych (OFA), członek Warszawskiego Klubu Field Target (WKFT), oraz Stowarzyszenia Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego (PFTA), Instruktor sportu (UE) samoobrony i sportów walki (PAS). Prowadził serię programów „Naturalnie Polska” i „Survivalowa rodzina” na Planete +.

Data

sty 16 2024
Expired!

Czas

19:00

Następne wydarzenie