tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Bhutan

BHUTAN | Himalaje, Yeti i Grzmiący Smok [ONLINE]

Co powiecie na podróż do Bhutanu? Pewnie słyszeliście o tym niewielkim, bo ponad 6 razy mniejszym od Polski kraju. O tym, że nie ma tam szklanych wieżowców, nie można kupić tytoniu, a klasyczne PKB zamieniono na Produkt Krajowy Szczęścia. Tak, to pewnie wiecie, ale czy wiecie dlaczego?

Zapraszam Was do „mojego” Bhutanu, którego się nie zwiedza, a doświadcza. Przemierzymy smoczy kraj, może spotkamy też Yetiego albo latającą tygrysicę. Na pewno wdepniemy na lokalne święto tsechu w małej górskiej wiosce, dowiemy się, skąd się wzięły fallusy malowane na fasadach domów, odwiedzimy tradycyjny bhutański dom.

Bhutan pod wieloma względami to fenomen w skali świata. Istna ekologiczna oaza, gdzie przyroda traktowana jest z należytym szacunkiem, a wkomponowana w naturę architektura przywodzi na myśl baśniową scenerię.

Felicja Bilska – content menadżerka, wykładowczyni, autorka ponad 20. przewodników po świecie, w tym pierwszego polskiego po Indiach północnych, za który otrzymała I Nagrodę Magellana. Współpracuje m.in. z Muzeum Azji i Pacyfiku, wydawnictwem Pascal i biurem Om Tramping. Od 2005 r. jej drugim domem jest Azja. W ramach odskoczni od rutyny czasem pilotuje wyprawy. Bhutan to jej numer 1.

Udział w wydarzeniu online możliwy jest po wykupieniu dostępu.
Dostęp do pokazu „na żywo” (LIVE) możliwy jest w wydarzeniu na naszym profilu na Facebook’u.
Dostęp do pokazu „z odtworzenia” (VOD) możliwy jest na naszej stronie www kilka dni po wydarzeniu.
Dostęp do pokazu możliwy jest przez 30 dni od dnia wydarzenia.

Data

sty 14 2021
Expired!

Czas

19:00 - 20:30

Więcej informacji

WYKUP DOSTĘP ONLINE
WYKUP DOSTĘP ONLINE

Następne wydarzenie