tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Twoja podróż

w Południku Zero

Wróciliście z ciekawej podróży, o której chcielibyście opowiedzieć swoim znajomym i gościom Południka?

Macie ładne zdjęcia z wyjazdu i chcielibyście nimi ozdobić południkowe wnętrze?

Napisaliście książkę o waszej wyprawie, lub nakręciliście film i chcielibyście by dowiedzieli się o niej / o nim inni?

Jeżeli na któreś z powyższych pytań odpowiedzieliście twierdząco, zgłoście się do nas 🙂

W Południku Zero organizujemy prelekcje podróżnicze, pokazy filmów, wystawy zdjęć, wieczory autorskie i inne wydarzenia podróżnicze. Osobom chcącym wystąpić w udostępniamy projektor i nagłośnienie. Spotkania odbywają się niemal codziennie, zazwyczaj o godz. 19. Najczęściej trwają około 1,5 godziny.

Przygotujcie krótki opis wydarzenia, miejsc w których byliście, tematyki o której będziecie opowiadać. Potrzebne będzie również zdjęcie dobrej jakości – dające się wykadrować poziomo – w rozmiarze minimum 1000 px w podstawie.

Nie zapomnijcie również zaprosić znajomych i rozpropagować wydarzenia w internecie. Oprócz informacji na na naszej stronie www i tablicy informacyjnej w kawiarni zawsze tworzymy wydarzenie na fejsbuku Południka, dzięki temu łatwo jest śledzić zainteresowanie i udostępniać znajomym.

Zastanawiacie się o jakiej podróży opowiedzieć? To zależy od Was. Każda podróż jest wyjątkowa oraz może być opowiedziana w inny sposób. Nas interesuje Wasza historia oraz to co macie do opowiedzenia gościom.

+48 22 270 22 41
kawiarnia@poludnikzero.pl