tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Kazbek

Wszystko o Kazbeku, czyli o tym jak zorganizować bezpieczną i skuteczną wyprawę na ten 5-tysięcznik

W Twojej głowie pojawił się pomysł wejścia na Kazbek? Super! Jesteśmy pewni, że to będzie przygoda Twojego życia! Pomysł jest, ale co dalej? Nie wiesz od czego zacząć? Masz tak dużo informacji, że trudno Ci wybrać te, którym można zaufać? To będzie pierwszy tak wysoki szczyt w Twojej górskiej karierze? Ostatni wypad w góry wysokie zakończył się dla Ciebie chorobą wysokościową? Odkładasz przygotowania na ostatnią chwilę licząc na to, że zdążysz? Chcesz mieć pewność, że Twoja wyprawa zakończy się sukcesem?
Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W trakcie naszego pokazu otrzymasz odpowiedzi na WSZYSTKIE pytania, które pojawiają się podczas przygotowań do wyprawy na Kazbek, rady i wskazówki, które sprawią, że idealnie zaplanujesz strategię i logistykę swojej wyprawy na ten najpiękniejszy kaukaski pięciotysięcznik, omówienie całej trasy – od lotniska w Polsce po szczyt (i z powrotem!), a także analizę 10 najczęściej popełnianych błędów podczas wypraw na Mkinwarcweri (gruzińska nazwa Kazbeku). Popełnienie każdego z tych błędów uniemożliwia zdobycie szczytu, a co gorsza – może spowodować utratę zdrowia lub nawet życia. Lepiej się uczyć na cudzych błędach, prawda? W trakcie pokazu szczegółowo omawiamy KAŻDY element wyprawy na Kazbek, więc po jego zakończeniu będzie dla Ciebie jasne nie tylko to, co podczas wyprawy na Kazbek trzeba robić, ale również to, czego nigdy robić nie możesz. Nie marnuj czasu na przetrząsanie internetu i segregowanie fake newsów, których w temacie Kazbeku jest tak wiele. Nasz pokaz to KOMPEDIUM wiedzy o Kazbeku, które powstało na bazie wieloletniego doświadczenia oraz ponad 500 zorganizowanych wypraw. Łącznie byliśmy na szczycie Kazbeku ponad 150 razy! Rady, którymi dzielimy się podczas pokazu, sprawdzą się zarówno podczas wyprawy zorganizowanej przez agencję górską lub biuro turystyczne, jak i podczas wyprawy indywidualnej. To wiedza, która oszczędzi Twój czas, nerwy i zagwarantuje SUKCES każdej wyprawie!
Ewa Stachura i Nika Gomiashvili
Mountain Freaks – Mountain Travel & Adventure Agency
* Pokaz ten jest częścią naszej corocznej „trasy pokazowej”, której celem jest zachęcanie do odwiedzenia Kaukazu i zdobywania jego szczytów oraz propagowanie bezpiecznej i świadomej turystyki w gruzińskich górach. Jest to też okazja do spotkania się z nami w Polsce, bo na co dzień mieszkamy i pracujemy w Gruzji.

Data

mar 29 2022
Expired!

Czas

19:00 - 20:30

Więcej informacji

Czytaj więcej
Kategoria
Czytaj więcej

Następne wydarzenie