tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Tour du Mont Blanc

W trakcie prezentacji opowiemy o naszym przejściu jednej z najpopularniejszych tras trekkingowych w Europie – Tour du Mont Blanc.

Jest to 170-kilometrowy szlak okrążający Mont Blanc z sumą przewyższeń ponad 10.000 m, który przechodzi przez trzy kraje – Francję, Włochy i Szwajcarię. Standardowo trasę pokonuje się w 11 dni, podczas których masyw okrąża się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. My jednak nie mieliśmy tyle czasu… i dlatego w połowie czerwca całą trasę pokonaliśmy w 7.5 dnia.

Zapraszamy wszystkich chętnych na event do Południka Zero, gdzie wspólnie przeżyjemy górską przygodę z widokiem na Mont Blanc! Była to wymagająca wędrówka, która jednak przyniosła nam ogrom satysfakcji i jeszcze więcej spektakularnych widoków.

Podczas eventu podzielimy się naszymi wrażeniami z wędrówki, opowiemy o trudnościach z jakimi przyszło nam się zmierzyć, przedstawimy masę praktycznych informacji wraz ze wskazówkami dla osób planujących przejście tej trasy oraz oczywiście pokażemy wam wspaniałe zdjęcia z podróży.

Prezentacja jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny.

Zapraszamy,
Karolina i Michał!

Data

sie 17 2023
Expired!

Czas

19:00 - 21:00

Następne wydarzenie