tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Monika Witkowska

Spotkanie z Moniką Witkowską

Kurs przewodników górskich to nie tylko roczne szkolenie. To wielka szansa by nabyć umiejętności, które dają moc planowania i realizowania wypraw bez granic. Najlepszym tego przykładem są historie z podróży Moniki Witkowskiej, zdobywczyni czterech ośmiotysięczników i Korony Ziemi. Od 1989 roku jest przewodnikiem SKPB Warszawa.

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe spotkanie, podczas którego Monika Witkowska podzieli się swoimi wspomnieniami z kursu i powie o tym, co znaczy być przewodnikiem górskim.

A jak Monika wspomina swój kurs?

Już teraz odkrywamy rąbek tajemnicy:

“W pewnym momencie zapragnęłam dowiedzieć się o górach trochę więcej. A że byłam na studiach, zapisałam się na kurs Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich. Rok jeżdżenia na wycieczki szkoleniowe zaowocował przyjęciem mnie do bardzo elitarnego wówczas SKPB Warszawa. W każdym razie wycisk, który w tamtym czasie dostałam dał mi nie tylko przydatne umiejętności, wiedzę, kondycję, ale także wiarę, że mogę dużo więcej, niż mi się wydaje. Ogromnym atutem SKPB byli też ludzie – świetni kompani na wyjazdy i do tego prawdziwi górscy pasjonaci.“

To fragment z książki Góry z Duszą, Monika Witkowska, wyd. Burda Publishing Polska, 2015, str. 12, 13.

Zapraszamy równocześnie na spotkanie informacyjne rozpoczynające 59. Kurs Przewodników Górskich, które odbędzie się 4 października – szczegóły w wydarzeniu.

Data

paź 10 2022
Expired!

Czas

19:00 - 21:00

Następne wydarzenie