tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

GoGetters

Spotkanie podróżnicze z GoGetters. Jak rzucić wszystko i wyjechać w roczną podróż po Amerykach?

Cześć tu Gogetters, czyli Laura, Ola i Julia. Jesteśmy trzema przyjaciółkami z Poznania, które rok temu postanowiły rzucić wszystko i kupić bilet w jedną stronę do Meksyku. Zrezygnowałyśmy z etatów, wynajmowanych mieszkań i ruszyłyśmy z całym naszym dobytkiem w plecaku, spełnić swoje największe podróżnicze marzenie.

W México City bez znajomości języka hiszpańskiego kupiłyśmy swój pierwszy w życiu samochód, którym zjechałyśmy przez ponad pół roku najdziksze zakątki Meksyku, dojeżdżając aż do Gwatemali.

Mieszkałyśmy z plemieniem Lacandon w dżungli gotując na żywym ogniu, przeżyłyśmy święto zmarłych rodem z bajki Coco, spędziłyśmy razem z psem noc w namiocie z widokiem na wybuchający wulkan Fuego i nauczyłyśmy się surfować.

Do Polski wróciłyśmy zaledwie miesiąc temu, i uwierzcie, że to nawet nie połowa naszych dzikich historii z podróży. Dopóki tu jesteśmy, zapraszamy Was serdecznie na nasze drugie spotkanie, na którym opowiemy jak rzucić wszystko, ile kosztowała nas roczna podróż marzeń, jak zarobić w podróży, jak zaadoptować drugiego psa w Meksyku i zabrać go do Polski i czy Meksyk jest faktycznie niebezpieczny.

Data

paź 16 2022
Expired!

Czas

19:00 - 20:30
Południk Zero

Lokalizacja

Południk Zero
ul. Wilcza 25, 00-544 Warszawa

Następne wydarzenie