tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Speed Debating || Owarte wydarzenie klubu dyskusyjnego

Przyjdź, porozmawiaj na ciekawe tematy i poznaj nowe osoby w atmosferze horyzontalnej dyskusji!

Jak to będzie wyglądać?

Przychodzisz i rejestrujesz swój udział, a następnie zostajesz przypisanx do pierwszego stolika. Na każdym stoliku będzie krótka instrukcja z tematem do debaty. Karty będą wskazywać, na jakich aspektach się skupić i będą zawierać pytania pomocznice, aby pomóc Ci sformułować argumenty. Dyskusje będą trwały ok. 10 minut. Następnie następuje zmiana grup. Przewidujemy od 4 do 6 takich tur.

Co to znaczy horyzontalna dyskusja?

To dyskusja, w której każdy głos ma szansę wybrzmieć, a w którą osoby uczestniczące wchodzą nie tylko z nastawieniem na mówienie, ale także słuchanie. Niezależnie od tego, czy jesteś gadułą, czy też ciężko Ci się na co dzień przebić, będziesz mieć możliwość zabrania głosu!

O czym będziemy rozmawiać?

To będzie niespodzianka! Tematy będą różne w zależności od stolika. Może dotkniecie palących problemów ludzkiej natury jak sens życia, a może traficie na pytanie o kolejność przygotowywania płatków śniadaniowych. Może porozmawiacie o dylematach moralnych, a może – jak na miejsce wydarzenia przystało – omówicie najlepsze kierunki podróżnicze.

Niezależnie od tematu, będzie to okazja na poćwiczenie rozmowy i argumentacji w dobrej atmosferze, a także na poznanie ciekawych osób o podobnych lub totalnie różnych perspektywach.

Kiedy? 3 marca o 18:00

Gdzie? Południk Zero, Warszawa

Masz pytania? Napisz: horyzontalnyklub@gmail.com

Data

mar 03 2023
Expired!

Czas

18:00 - 22:00

Następne wydarzenie