tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Procida – misja nieco inna

Turystyka turystyką, a my chcemy pokazać Wam Włochy „od kuchni” (w przenośni i dosłownie 🙂. Zapraszamy na pokaz zdjęć z Procidy – włoskiej wyspy koło Neapolu. Siostry Capri i Ischii – mniej znanej, ale zdecydowanie piękniejszej 😉 Przyszłorocznej włoskiej stolicy kultury. Wyspy słynącej z kolorowych domków w porcie Corricella, wąskich schodów i krętych uliczek, morskich pyszności, a przede wszystkim niesamowitych ludzi o ogromnych sercach i gorących temperamentach!

Asia i Agata spędziły tam 1,5 roku na wolontariacie misyjnym z Domami Serca. Wróciły miesiąc temu i chcą podzielić się z Wami jeszcze świeżymi opowieściami. Razem z dziewczynami przestąpicie progi procidańskich domów poznając historie rodzin rybaków, marynarzy, włoskich pań domu (a jak wiadomo „la mamma” to najważniejsze słowo pod słońcem 🙂, artystów i innych włoskich przyjaciół.

Będzie to opowieść o współczuciu i pocieszeniu – o towarzyszeniu w radościach i smutkach, w chorobie, samotności, niepewności. O przyjaźni, obecności i bliskości. O wierze, opatrzności i zaufaniu. O dostrzeganiu piękna w małych rzeczach. O tym, że można rzucić wszystko i pomagać też w czasach covidu. A przede wszystkim o małych i wielkich, zwykłych i niezwykłych misyjnych cudach.

Vi aspettiamo!

Czekamy na Was

Pokaz stacjonarny. Odbędzie się przy zachowaniu reżimu sanitarnego i wszelkich środków bezpieczeństwa.

Data

lip 08 2021
Expired!

Czas

19:00 - 20:30

Następne wydarzenie