tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Meksyk

Podróż zamiast wesela. W 102 dni od Meksyku do Kostaryki

Mieliśmy do wyboru zakup mieszkania, organizację własnego wesela lub podróż życia. Decyzja mogła być tylko jedna. Pod koniec marca 2022 wyruszyliśmy w tour po Meksyku i Ameryce Środkowej, który trwał dokładnie 102 dni. W tym czasie odwiedziliśmy 6 państw, spaliśmy w 42 miejscach i przeżyliśmy niepoliczalną ilość pięknych chwil.

Zapraszamy Was na wspólną podróż przez magiczny Meksyk, w którym mieliśmy spędzić około 5 tygodni, a zostaliśmy niemalże 2 miesiące. Zaczniemy od Jukatanu, przez Mexico City, bajeczną Oaxacę, a kończąc na tajemniczym stanie Chiapas.

Oprócz Meksyku pokażemy kawałek pięknego Belize, gdzie podróż przez granicę okazała się jedną z najbardziej hardcorowych pod kątem organizacyjnym ever. Wejdziemy na najwyższy wulkan w Gwatemali z widokiem na drugi dokonujący erupcji co 15 minut. Przybliżymy dziki klimat tamtejszych stadionów piłkarskich. Sprecyzujemy kwestie „zabójczego” Salwadoru, przed którym wszyscy nas ostrzegali. Zaprezentujemy kawałek Nikaragui m.in. zjeżdżając na drewnianej desce z aktywnego wulkanu, a na finał dorzucimy nasz creme de la creme, czyli Kostarykę. Przez wszystkie wymienione miejsca będziemy się poruszali Colectivos bądź Chicken Busami.

Zapraszamy na wspólną przejażdżkę we wtorek 13.09 o 19!

Justyna i Karol

 

Data

wrz 13 2022
Expired!

Czas

19:00 - 21:00

Następne wydarzenie