tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Pokók Ciała

Podróż do Siebie w wibracji mis i gongów

Podczas 75-minutowej sesji w środku tygodnia zanurzymy się w Siebie poprzez organiczny dźwięk mis i gongów, odkrywając jego złożoność i szerokość zakresów, by pozwalać Sobie na pojawianie się obrazów, przepływ wizji, kontakt z intuicją, zapadanie w regenerujący sen.

Uderzenia w instrumenty będą spokojne i rzadkie, by uzyskać głębokie rozluźnienie – uwolnienie pobudzonych emocji, oczyszczenie myśli. Pod działaniem rezonansu z organicznymi harmonijnymi wibracjami instrumentów możemy doświadczyć czystego bycia w tu i teraz, gdy wszystko może się po prostu dziać.

Usłyszymy dźwięki sześciu relaksacyjnych mis himalajskich i pięciu terapeutycznych oraz dwóch gongów, tam-tama i fena, dobranych tak, aby mogły harmonizować działanie wszystkich głównych ośrodków energetycznych ciała.

Sesja jest przeznaczona dla każdego, kto odczuwa potrzebę głębokiego odprężenia i regeneracji – bez względu na stan zdrowia, kondycję fizyczną czy zaawansowanie; nie ma przeciwwskazań – poza sugestią zachowania ostrożności w przypadku niedociśnienia, ciąży, zakrzepicy, wszczepionego rozrusznika serca, psychozy.

Warto zadbać o otwarty łagodny nastrój, dobrze nawodnić organizm, aby ułatwić falom dźwiękowym i wibracjom przepływ przez tkanki.

Dobrze mieć wygodne ubranie odpowiednio dobrane do temperatury otoczenia.

Warto wziąć matę, koc.

Warto potwierdzić udział pod numerem telefonu 691 440 903 lub przyjmij@pokojciala.pl

Z wdzięcznością docenię wymianę, stąd sugestia zasilenia słoiczka zgodnie z możliwościami i w otwartości.

Data

sie 18 2021
Expired!

Czas

19:00 - 20:30

Następne wydarzenie