tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Karaiby

Płyniesz? Płynę! O rejsie przez Atlantyk, Karaibach i Meksyku

📍14.01 (Niedziela), Południk Zero (Wilcza 25), godz. 18:00.

🌊 Zapraszam Was na prelekcję, podczas której opowiem o tym, jak spontanicznie zdecydowałam się płynąć przez Atlantyk, jak wyglądał taki rejs i co wydarzyło się po dotarciu na drugą stronę. Postaram się przekonać Was, że brak planu to najlepszy plan.

⚓️ Podzielę się z Wami praktycznymi wskazówkami dotyczącymi żeglarstwa. Opowiem o tym jak przeżyć miesiąc na małym jachcie, w siedem osób, bez zasięgu. Jak przetrwać sztorm na Oceanie, w załodze i ten wewnętrzny. Dowiecie się jak wyglądają nocne wachty, jak to jest z chorobą morską i czy latające ryby, które wlecą pod pokład da się uratować?

🏝️ Zdradzę jak wyglądają przesłuchania na Karaibach i za co można dostać kilkadziesiąt tysięcy dolarów kary (i jak jej uniknąć). Opowiem o tym dlaczego zakochałam się w Dominice, najpiękniejszej i najniebezpieczniejszej wyspie tej podróży. I o tym jak prosto z dżungli trafiłam do pracy na luksusowych jachtach.

💛 To była podróż o odwadze, zaufaniu do samej siebie i otwartości. O pokonywaniu lęku i działaniu mimo jego obecności. To była wyjątkowa podróż!

🦅 Zapraszam każdego, a szczególnie osoby, które zastanawiają się nad wyruszeniem w solo podróż, nad pierwszymi rejsami czy pracą na jachtach. Postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania i podzielić się swoimi doświadczeniami tak, żebyście nabrali odwagi do rozpoczęcia własnej przygody.

Do zobaczenia,

Julia Dębicka (IG: @julalad)

Data

sty 14 2024
Expired!

Czas

18:00

Następne wydarzenie