tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Piękno ukryte w kamieniu i lodzie – Islandia z Leszkiem Cichym [ONLINE]

Leszek Cichy – legendarna postać polskiego himalaizmu. W narodowej świadomości zapisał się jako jeden z dwóch pierwszych ludzi (wraz z Krzysztofem Wielickim), który wszedł zimą na Mount Everest (8848 m n.p.m.). Jednak dla niego to właśnie Islandia jest najpiękniejszym miejscem za Ziemi. W godzinnym filmie „Piękno ukryte w kamieniu i lodzie” autorstwa Ewy i Lecha Zielińskich zobaczymy prawie wszystko co najciekawsze na tej wyspie z komentarzem Leszka Cichego, który objeżdżał ją ponad 30 razy.

W 2021 roku pierwszy Polak z Koroną Ziemi planuje zabrać na Islandię kolejne grupy: 19-26 maja, 21 lipca-4 sierpnia i 6-13 października. Przypomnijmy, że legendarny himalaista był już gościem Południka Zero 22 września i wówczas klub nie był w stanie pomieścić wszystkich chętnych posłuchania jego opowieści. Obecnie, przy transmisji on-line, żadnych ograniczeń już nie ma.

Dodatkowo po spotkaniu około 21:30 bezpośrednio w Południku Zero będzie możliwość zakupu książki „Gdyby to nie był Everest…” z dedykacją Leszka Cichego.

Zapraszamy

Udział w wydarzeniu online możliwy po wykupieniu dostępu.
Dostęp do wydarzenia online możliwy jest przez 30 dni od dnia wydarzenia.

Data

lis 12 2020
Expired!

Czas

20:00 - 22:00

Więcej informacji

WYKUP DOSTĘP ONLINE
WYKUP DOSTĘP ONLINE

Następne wydarzenie