tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Od oceanu po Mount Kenya z Leszkiem Cichym [ONLINE]

Afryka ma wiele twarzy, a każda z nich jest jedyna i niepowtarzalna. Dotyczy to również Kenii – krainy dzikich zwierząt i ojczyzny wielu afrykańskich plemion. Ten kraj to także ciągle rozwijająca się nowoczesna stolica Nairobi, popularny cel wypraw wspinaczkowych, to 25 parków narodowych oraz 23 rezerwaty przyrody, to różnorodność fauny i flory, przepiękne widoki zapierające dech w piersiach i wymarzona pogoda.

Zapraszamy w podróż od Oceanu Indyjskiego po Mount Kenya. W wyjątkowym spotkaniu udział wezmą różne osoby, które były w tym kraju tylko raz, jak i wielokrotnie, indywidualnie i z grupami, które tam się urodziły i takie, co przybędą do Południka Zero niemalże prosto z Nairobi z najnowszymi wiadomościami, jak i ci, co mają w planach wyloty w styczniu.

Wisienką na torcie będzie Mount Kenya (autorem zdjęć jest Robert Gondek) z trzema najwyższymi wierzchołkami: Batian (5199 m), Nelion (5188 m) i Point Lenana (4985 m), o których nie tylko opowie pierwszy Polak z Koroną Ziemi Leszek Cichy, ale zaproponuje też udział w wyprawie klubu Polskie Himalaje w 2022 roku na drugi pod względem wysokości szczyt w Afryce, po Kilimandżaro.

Poniedziałkowe wydarzenie to jedno z trzech w ramach mikołajkowych spotkań – 8 grudnia (Everest życia i śmierci) oraz 10 grudnia (Indie z przemytnikami). Osobom, które wezmą udział w całym tryptyku, Mikołaj „przyniesie” upominek po wysłaniu maila na polskiehimalaje@tlen.pl w terminie do 31 grudnia.

Udział w wydarzeniu online możliwy po wykupieniu dostępu.
Dostęp do wydarzenia online możliwy jest przez 30 dni od dnia wydarzenia.

Data

gru 07 2020
Expired!

Czas

20:00 - 21:30

Więcej informacji

WYKUP DOSTĘP ONLINE
WYKUP DOSTĘP ONLINE

Następne wydarzenie