tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Nowa Zelandia

Nowa Zelandia – roadtrip po kraju kiwi [ONLINE]

Chodź, pomaluj mój świat! Ewentualnie – zabierz do Nowej Zelandii. Zapraszam na opowieść o jednym z bardziej kolorowych krajów, gdzie soczysta zieleń lasów deszczowych miesza się z błękitem morza i złocistymi plażami, a geotermalne obszary tworzą całą paletę barw.

Mnóstwo zieleni, zero śmieci na ulicach, duża dbałość o ekologię, wyluzowani ludzie, „no worries”, geotermalna Wyspa Północna i przepiękna górska Wyspa Południowa.

Podczas slajdowiska przeniesiemy się razem do magicznego świata Hobbitów. Udamy się nawet tam gdzie Frodo wrzucił Pierścień. Będzie dużo gór, malowniczych trekkingów, tajemniczych miejsc owianych maoryską legendą, a nawet historia z kradzieżą w tle – taką z przymrużeniem oka.

W Nowej Zelandii spędziłam miesiąc. Podczas slajdowiska dowiecie się jak przygotować się do wyjazdu, co zabrać, jak rozplanować trasę i ile to wszystko kosztuje.

O Nowej Zelandii opowie Teresa Tokarz. Z wykształcenia finansistka. We wrześniu 2018 roku zrezygnowała z pracy, by wyruszyć w kilkumiesięczną podróż przez Azję. Nie ma na świecie kraju, którego nie chciałaby odwiedzić, ale jej miejsca „top 3” to Nowa Zelandia, Patagonia i Nepal. Jej serce szczególnie rwie się do gór, najlepiej czuje się na kilku tysiącach metrów nad poziomem morza. Wyjazdy „all inclusive” zdecydowanie nie są dla niej. Uwielbia organizować podróże „na własną rękę”, poznawać lokalne zwyczaje i kosztować smaków świata. Autorka bloga www.zaczynajacodmarzen.pl

Udział w wydarzeniu online możliwy jest po wykupieniu dostępu.
Dostęp do pokazu „na żywo” (LIVE) możliwy jest na naszym profilu na Facebook’u.
Dostęp do pokazu „z odtworzenia” (VOD) możliwy jest na naszej stronie www kilka dni po wydarzeniu.
Dostęp do pokazu możliwy jest przez 30 dni od dnia wydarzenia.

Data

sty 31 2021
Expired!

Czas

19:00 - 20:30

Więcej informacji

WYKUP DOSTĘP ONLINE
WYKUP DOSTĘP ONLINE

Następne wydarzenie