tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Namibia

Namibia, kraj którego zupełnie nie znamy [ONLINE]

Serdecznie zapraszam na pokaz zdjęć z mojej kolejnej dalekiej podróży. Tym razem wybór padł na piękny afrykański kraj – Namibię. Podróż była bardzo nietypowa, ponieważ przemierzyliśmy wraz z mężem, kamperem prawie cały ten wspaniały i bezpieczny kraj.

Zobaczyliśmy jeden z największych kanionów na świecie, wypiliśmy wino ze sławnych afrykańskich winnic, zobaczyliśmy zasypane piaskiem miasteczko w którym mieszkali pracownicy pobliskiej kopalni diamentów. Dojechaliśmy do najstarszej i najpiękniejszej pustyni na świecie – Namib, która zachwyca swoimi pomarańczowymi wydmami. Przejechaliśmy wybrzeże szkieletów, gdzie oprócz dziwnych roślin, które żyją tam około 2 tys. lat nie spotkaliśmy zupełnie niczego. Dodatkowo nakarmiliśmy lwy i gepardy i pooglądaliśmy inne bardzo dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Na deser odwiedziliśmy plemiona Himba i Herero fotografując ich charakterystyczne stroje – albo raczej ich brak.

Na te i inne opowieści serdecznie zapraszamy. Swoją opowieść zilustrujemy zdjęciami z tego wspaniałego miejsca i opowiemy jak co ten kraj jeszcze ma do zaoferowania.

Zapraszam serdecznie,
Edyta Chrząszcz
www.facebook.com/edytachrzaszcz.photo
www.instagram.com/edytachrzaszcz

Udział w wydarzeniu online możliwy jest po wykupieniu dostępu.
Dostęp do pokazu „na żywo” (LIVE) możliwy jest na naszym profilu na Facebook’u.
Dostęp do pokazu „z odtworzenia” (VOD) możliwy jest na naszej stronie www kilka dni po wydarzeniu.
Dostęp do pokazu możliwy jest przez 30 dni od dnia wydarzenia.

Data

lut 09 2021
Expired!

Czas

19:00 - 20:30

Więcej informacji

WYKUP DOSTĘP ONLINE
WYKUP DOSTĘP ONLINE

Następne wydarzenie