tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Na błękitnych wodach

„Na błękitnych wodach” – a mowa o Morzu Czerwonym, które jest znane z niezrównanych miejsc do nurkowania, wpisane na listę podwodnych cudów świata obok takich miejsc, jak Jezioro Bajkał, Wyspy Galapagos czy Rafa Koralowa Belize. Żyje tu ponad 1 000 gatunków bezkręgowców i ponad 220 gatunków koralowców miękkich i twardych, co zapewnia nurkującym niesamowite wrażenia.
Powodów, dla których nurkowanie w Egipcie nie ma sobie równych, jest wiele, ale spróbujemy Ci je przybliżyć, by zachęcić Cię do przeżycia najwspanialszej przygody życia, opowiemy o miejscach, które warto zobaczyć.
Prelekcja będzie połączona z trzecimi(!) już urodzinami Nurklubu i po-pandemiczną inauguracją sezonu.
18 marca 2019 roku Nurklub w pierwszej odsłonie internetowej ujrzał świat. Klub, który zrzesza pasjonatów i nurkowych wariatów. Od trzech lat jesteśmy w Wami i wciągamy Was pod wodę.
Chcemy robić też coś pożytecznego, jesteśmy częścią Fundacji GEPN, która chce nie tylko propagować nurkowanie, ale i dbać o czystość wód, w których nurkujemy i z których wszyscy korzystamy.
Na ten wieczór przygotowaliśmy prelekcje o nurkowaniu w morzu czerwonym, pięknych rafach i niezapomnianych wrażeniach. Zimową porą wszyscy marzymy o ciepłych wodach i słonecznych plażach Egiptu. Już teraz zarezerwuj czas.
Plan wieczoru:
– Prezentacja „Na błękitnych wodach” – poznaj najpiękniejsze miejsca nurkowe w Egipcie
– Dwa słowa o nas, o klubie i planach na 2022 rok
– Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego na najlepsze zdjęcie zrobione pod lub nad wodą, wykonanych podczas wypraw nurkowych do Egiptu
– Rozmowy towa-wszystkie w kuluarach – o nurkowaniu i nie tylko.
Przeżyj z nami ten wieczór bo na pewno warto. Zapraszamy!

Data

mar 03 2022
Expired!

Czas

19:00 - 20:30

Więcej informacji

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Następne wydarzenie