tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Everest

Mount Everest Base Camp 5364 m n.p.m. – trekking w Himalajach Nepalu

Mount Everest, Himalaje … jakie masz skojarzenia?

Motywy i skojarzenia Patki przed wyjazdem: chęć sprawdzenia swojego organizmu na wysokościach powyżej 4000m n.p.m., zaspokojenie ciekawości co do życia ludzi na takich wysokościach, duchowość i religia w najwyższych górach Ziemi.

Skojarzenia Artura przed wyjazdem: największe góry świata, spełnienie marzeń o ich zobaczeniu, wspaniała historia ludzkich zmagań, ważna karta w historii zapisana przez Polaków, bycie w miejscach, o których słyszałem i czytałem, którymi przechodzili Ci, których wyczyny podziwiam.

Jak po wyjeździe nasze postrzeganie Nepalu i Everestu się zmieniło i z czym obecnie kojarzymy te miejsca? O tym opowiemy w trakcie wydarzenia.

O czym będzie? 🙂
Na spotkaniu opowiemy o wszystkim tym, czego doświadczyliśmy w trakcie trekkingu z Lukli do Everest Base Camp, o każdym dniu, widokach, miejscach, ludziach, jedzonku, zakwaterowaniu i dodatkowo opowiemy oczywiście o Katmandu. Po prostu Azja.

Zaprezentujemy zdjęcia i filmy z wyprawy, opowiemy o tym co piękne, o kontrastach, o trudach, życiu codziennym.

Zrelacjonujemy jak jest.

Chcemy przedstawić praktyczne uwagi, które będą ciekawe dla tych, którzy chcą tylko posłuchać, ale również dla tych, co zamierzają zrealizować swoje marzenie o Nepalu i trekkingu w Himalajach.

Dowiecie się również: jak się przygotować do wyprawy, jakie należy przygotować formalności, ekwipunek, jak wysokość wpływa na organizm, jak wyposażyć apteczkę, dokumenty, ubezpieczenie, koszty, przeloty – co pozwoli Wam się przygotować do tej jak i innych wypraw.

No i postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania 🙂

Jeśli marzysz o takiej wyprawie i długo odkładasz ten temat – wpadaj śmiało 🙂

Pati & Artur

Data

gru 15 2021
Expired!

Czas

19:00 - 20:30

Następne wydarzenie