tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Meksyk

Meksyk poza utartym szlakiem [ONLINE]

Dla wielu osób słyszących o podróży do Meksyku pierwszym skojarzeniem jest Cancun, piramidy Majów oraz piaszczyste plaże Jukatanu. Jednak Meksyk to nie tylko ten dobrze znany półwysep. Zapraszam Was w podróż po centralnej części Meksyku wraz z jego niezwykłymi i często mniej oczywistymi pod względem turystycznym miejscami.

Chcę podzielić się z Wami relacją z miesięcznej podróży, która odbyłem rok temu wraz z moimi meksykańskimi przyjaciółmi. Zabiorę Was między innymi w takie miejsca jak: stan Chiapas, Guanajuato, ale również Sierra Poblana czy Huasteca Potosina. Oczywiście nie zabraknie ciekawych anegdot oraz zabawnych historii, których taka podróż jest prawdziwą kopalnią. Podam również wiele praktycznych porad i wskazówek, aby pokazać jak można zorganizować taką podróż samemu nie wydając na to milionów.

Dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się między innymi czego nie robić, gdy twój autobus utknie na autostradzie z powodu protestów, których dróg unikać, aby zminimalizować szansę na zostanie ofiarą kradzieży, co zrobić, gdy zgubisz bilet na 10 minut przed odjazdem ostatniego autobusu do stolicy, a także jak przeprowadzić podróż w stylu pełnym meksykańskiego luzu, zapraszam na prelekcję.

Zapraszam,
Paweł Podedworny

Udział w wydarzeniu online możliwy jest po wykupieniu dostępu.
Dostęp do pokazu „na żywo” (LIVE) możliwy jest na naszym profilu na Facebook’u.
Dostęp do pokazu „z odtworzenia” (VOD) możliwy jest na naszej stronie www kilka dni po wydarzeniu.
Dostęp do pokazu możliwy jest przez 30 dni od dnia wydarzenia.

Data

sty 26 2021
Expired!

Czas

19:00 - 20:30

Więcej informacji

WYKUP DOSTĘP ONLINE
WYKUP DOSTĘP ONLINE

Następne wydarzenie