tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Kenia

Kenia – przekroczyć granice wyobraźni

Kiedy słyszycie Afryka – myślcie o biedzie, dzieciach z wydętymi brzuszkami, slamsach, o braku wody, o walkach plemiennych, skorumpowanych i bezwzględnych rządach.

Kiedy słyszycie Kenia, myślicie o safari, o białych plażach nad błękitnym oceanem, o przepięknej faunie i florze.

Jeśli chcielibyście posłuchać o „true kenyan life”, dowiedzieć się jak bezwzględność Afryki łączy się z jej fascynującym pięknem, jeśli chcielibyście poznać kilka ciekawych i wzruszających ludzkich historii, posłuchać anegdot, odwiedzić z nami „black bazar”, kenijskie chaty, czy small restaurant, spojrzeć w oczy uśmiechniętych, spontanicznych i mimo wszystko, pogodnych mieszkańców wioski Mwabungu, zapraszamy na nasze spotkania.

Pewnie myślicie, że nic Was nie zaskoczy, że o Afryce, czy Kenii słyszeliście już wiele… jeśli tak myślicie, tym bardziej spotkajcie się z nami i posłuchajcie, jak nam wielokrotnie brakowało wyobraźni, jak niemal każdego dnia przecieraliśmy oczy ze zdumienia i uczyliśmy się na nowo rozumieć otaczający nas świat. Dla nas podróże do Kenii są wciąż podróżami także w głąb siebie, które uczą nas pokory, empatii i dają nam wiele radości.

Zapraszamy tym bardziej, bo obiecaliśmy naszym kenijskim przyjaciołom, że będziemy mówić światu o Kenii.

Robert Władysław Bauer

 

Data

sie 02 2022
Expired!

Czas

19:00 - 20:30

Następne wydarzenie