tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Jak dojść do Santiago bez towarzyszy na sumieniu?

Na szlak z Porto (Portugalia) do Santiago de Compostella (Hiszpania) ruszyłam z dwójką znajomych: koleżanką Anią i kolegą Karolem. Nie znaliśmy się wcześniej za dobrze, więc wyprawa była też testem naszej komunikacji między sobą. Wybraliśmy szlak camino de la costa czyli wzdłuż oceanu. Na szlak wyruszyliśmy w lipcu 2022 roku, czyli w czasie najwyższych temperatur (nawet 38%), co też było naszą dużą obawą. Na szczęście po 10 dniach według planu wszyscy cali doszliśmy do Santiago.

Podczas prelekcji opowiem o tym: – Jaki dzienny limit kilometrów gwarantował nam siły na regenerację i wieczorną integrację z innymi pielgrzymami. – Jak rozwiązaliśmy konflikt dot. wychodzenia przed świtem. – Co jedliśmy na mieście i dlaczego tak mało gotowaliśmy sami.

– Że trasa wzdłuż oceanu nie znaczy chodzenia po płaskim.

– Z jakich aplikacji warto korzystać na trasie.

– Dlaczego w schroniskach się dziwili, gdy przychodził Karol.

– Jakich kwiatów widzi się najwięcej 🙂

O mnie:

Karolina Banaś, lubię się sprawdzać w różnych okolicznościach. Ufam sobie i pewniej bym się czuła wyruszając sama, ale zdecydowałam się też siebie przetestować i wyruszyć w trio. Opowiem jak to wyszło i czy kolejny raz również zdecydowałabym się na wyprawę w grupie, czy na samotną wędrówkę. Poza tym jestem marketerką, studentką psychologii społecznej i trenerką ciałoakceptacji.

Do zobaczenia na prelekcji!

Data

kwi 19 2023
Expired!

Czas

19:00 - 21:00

Następne wydarzenie