tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Indonezja: autostop, szamani i życie za 2,5 miliona

Indonezja to dużo więcej niż wulkany, rajskie plaże, świątynie i kilogramy jedzonego ryżu. To przede wszystkim Indonezyjczycy – ciepli, gościnni, pomocni i niezwykle zróżnicowani ludzie. To historie z ich udziałem wypełnią pokaz „Indonezja: autostop, szamani i życie za 2,5 miliona”.
Opowie o nich Anna Skiba, która w 2019 roku wyjechała do Indonezji w ramach stypendium „Darmasiswa”. Przez ponad pół roku mieszkała w Yogyakarcie – mieście w środkowej części Jawy. Stamtąd wyjeżdżała w podróże bliższe i dalsze, poruszając się przede wszystkim autostopem. Przez ten czas uczyła się także języka indonezyjskiego na tamtejszym uniwersytecie oraz przeprowadzała badania naukowe.
Usłyszycie historie z autostopowych podróży zarówno w miejsca z turystycznych przewodników, jak i takie, o których informacji w nich nie znajdziecie. Zatopicie się w świat szamanów i magii. Poznacie codzienne życie za 2,5 miliona w środkowej części Jawy. Dowiecie się co się dzieje, gdy w Indonezyjczyków wchodzi wiatr. A przede wszystkim usłyszycie o ciekawych ludziach, bez których podróże byłyby tylko odhaczaniem listy odwiedzonych miejsc.
Spotkanie połączone z promocją i sprzedażą książki „Nebeng. Autostopem przez Indonezję”.
https://lsw.pl/…/450-nebeng-autostopem-przez-indonezje…
Uwaga! Płatność wyłącznie gotówką (25 zł).

Data

gru 13 2021
Expired!

Czas

19:00 - 20:30
Kategoria

Następne wydarzenie