tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Brazylia

Gringa w pandemicznej Brazylii – podróż od oceanu po Amazonię

🚙Autostop, 🦶105km samotnie na bezludnych plażach przepływając rzeki z prądem, 🚲rowerem przez największa rzeczną wyspę z bawołami przy boku, ✈️samolotem na najdroższą brazylijską wyspę lub na 🛶łodzi spływając Amazonką, aby następnie gdzieś w puszczy móc odbyć wolontariat…
A to dopiero początek!

Zapraszam Was wszystkich na podróż po magicznym, tajemniczym, rzekomo niebezpiecznym kraju, który skradł moje serce. Spróbuje pokazać Wam, że nie jest tak strasznie jak mówią, a ludzie których spotkałam na swojej drodze okazali się być najmilszymi i pomocnymi duszami na ziemi!

Kilka słów o mnie:

Klaudia Potakowska – 23 letnia marzycielka, która nie lubi odpuszczać.
Udało mi się odwiedzić do tej pory 51 państw (a lista wciąż długa).
Głowę mam często w chmurach, a życie widzę tylko w superlatywach. Bardzo często nie dostrzegam zagrożenia, ufam ludziom i kocham wyzwania. Może właśnie dzięki tym czynnikom udało mi się przeżyć wiele cudownych, dziwnych, przerażających i czasem wręcz niemożliwych historii. Wychowałam się w Wiecznym Mieście, odbyłam wiele wymian zagranicznych, wyjeżdżałam na wolontariaty, czynnie udzielałam się na studiach w organizacjach studenckich, mundur był moim azylem, otarłam się o życie w Dubaju jako Stewardessa dla Emirates, a teraz – urzęduję sobie w pandemicznej Brazylii.

Data

lis 04 2021
Expired!

Czas

19:00 - 20:30

Następne wydarzenie