tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Chiny

Chiny Zachodnie na dwóch kółkach [ONLINE]

Przez Chiny zachodnie na rowerach? Czemu nie!?

Katie Melua śpiewała kiedyś, że w Pekinie jest 9 milionów rowerów. Teraz jest ich pewnie nawet więcej, ale rowery coraz częściej zastępowane są przez motory, deskorolki i oczywiście samochody. Coraz rzadziej spotkać już można specjalne pasy dla rowerów i rowerowe korki. Ale rower to cały czas bardzo popularny środek transportu w Państwie Środka i coraz popularniejszy również jako sposób przemierzania Chin.

Chcemy opowiedzieć Wam więc o tym, z czym wiąże się przemierzanie Chin na rowerach. Podpowiemy jak to zorganizować, jak wybrać trasę, gdzie spać i jak odstraszać mastify tybetańskie, które są postrachem rowerzystów przemierzających tybetański region Kham i Amdo. Opowiemy, jak mają się rowerowe marzenia do rzeczywistości, jak dostać się rowerem do zamkniętego klasztoru Larung Gar – największego buddyjskiego instytutu na świecie i w końcu jak to jest, kiedy szkoda ci pieniędzy na samolot więc postanawiasz wrócić do Polski z Chin…rowerem.

Opowiedzą Wam o tym Michał Bors, który w 2016 r. wyruszył w trwającą 11 miesięcy podróż rowerową z Chin do Polski oraz Ewa Gajewska, która od 2005 r. organizuje i prowadzi wyjazdy do Chin i która rowerem wybrała się do Chin zachodnich (Syczuan, Gangu, Qinghai).

Udział w wydarzeniu online możliwy jest po wykupieniu dostępu.
Dostęp do pokazu „na żywo” (LIVE) możliwy jest na naszym profilu na Facebook’u.
Dostęp do pokazu „z odtworzenia” (VOD) możliwy jest na naszej stronie www kilka dni po wydarzeniu.
Dostęp do pokazu możliwy jest przez 30 dni od dnia wydarzenia.

Data

mar 14 2021
Expired!

Czas

19:00 - 20:30

Więcej informacji

WYKUP DOSTĘP ONLINE
WYKUP DOSTĘP ONLINE

Następne wydarzenie