tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Bośnia crime stories

My to komedię lubimy tak klasycznie – pełną elegancji, błyskotliwą i szanującą intelekt widza. I z dumą dzielimy się taką komedią z Tobą.

Rozmowy Niekontrolowane to szereg spektakli, w których niebanalni monologiści porwą Cię ekscytującymi opowieściami. A potem my wciągniemy Cię w tętniący życiem świat zaskakujących postaci, niedających się przewidzieć zwrotów akcji i nieokiełznanych wybuchów śmiechu!

Tego wieczora niesamowitymi opowieściami z Bośni i Hercegowiny oczaruje Cię Jakub Jusiński. Odkryj przestępczą stronę Bośni. Dowiedz się, gdzie zdobyć narkotyki i czego życzą sobie od turystów gangsterzy. Te opowieści będą inspiracją, z których, niczym Wenus z morskiej piany, narodzi się całkowicie improwizowane show komediowe. Przeżyj wyjątkowy wieczór, podziwiając, jak scenariusz powstaje na Twoich oczach!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny! A jeśli tak Ci się spodoba, że zechcesz grosza dać komikowi, to na koniec wieczoru pojawi się kapelusz 🙂

Doświadcz wyjątkowej komedii, która rodzi się i umiera tego samego wieczora. Bo każdy spektakl gramy tylko jeden raz! Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zachwyć się magią impro już w czwartek 8 października o godzinie 19.00!

Data

paź 08 2020
Expired!

Czas

19:00
Kategoria
Dwie Sztuki

Organizator

Dwie Sztuki
Strona WWW
https://www.facebook.com/dwiesztuki

Następne wydarzenie