tel.   22 270 22 41   |   e-mail:   kawiarnia@poludnikzero.pl

Amazonia

Amazonia dla zuchwałych

Bom Dia! Zapraszamy w podróż w głąb dzikiej natury do serca amazońskiej dżungli.

Łukasz Tulej, doświadczony podróżnik, przyrodnik i instruktor sztuki przetrwania podzieli się opowieściami z wypraw przez zielone labirynty dżungli, gdzie gęste liany splatają się ponad głowami, a czerwone rzeki przecinają krajobraz nad którym majestatycznie wypływa najwyższy wodospad Brazylii – Eldorado. Odkryjesz fascynujący świat fauny i flory tego ekosystemu, oraz klimat spotkań z rdzennymi mieszkańcami, ich tradycjami i stylem życia, który harmonizuje z dziką przyrodą.

Łukasz podzieli się również historiami o niebezpieczeństwach, jakie mogą czyhać na śmiałków w dzikiej przyrodzie, oraz przygodach, które sprawiają, że każda wyprawa staje się unikalnym doświadczeniem.

Łukasz Tulej www.tooley.pl

Założyciel szkoły przetrwania „Sobrevivencia con Machiguenga” w Peru, Koribeni . Trener i specjalista team buildingu. Instruktor surwiwalu(PAS), płetwonurek(CMAS), absolwent szkoleń ratownictwa w warunkach ekstremalnych (OFA), członek Warszawskiego Klubu Field Target (WKFT), oraz Stowarzyszenia Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego (PFTA), Instruktor sportu (UE) samoobrony i sportów walki (PAS). Prowadził serię programów „Naturalnie Polska” i „Survivalowa rodzina” na Planete +.

Data

sty 18 2024
Expired!

Czas

19:00

Następne wydarzenie