24-09-2017 Tajlandia

Odsłony: 1210

24 września 2017. Niedziela - godz. 19:00. Relacja z wyprawy do Tajlandii - odkrycie wszystkich smaczków. Garść historii i faktów

Relacja z wyprawy do Baśniowej Tajlandii - odkrycie wszystkich smaczków - poczujecie się jakbyście tam byli!

Zapraszamy na opowieść Łukasza o pięknej, wręcz baśniowej, Tajlandii. Podczas miesięcznej podróży, Łukasz zmierzył się z częścią kontynentalną tego słynnego turystycznie azjatyckiego państwa zdobywając masę ciekawych wspomnień i informacji. Docierając do najważniejszych i najciekawszych miejsc oraz podążając śladami dawnych stolic dotarł do najbardziej wysuniętego miasta na północ Mae Sai. Przekroczył na chwilę granicę z Birmą i wpadł na godzinę do Laosu.


Będą to historie i fotorelacja, a także wideorelacja z takich miejsc jak: Bangkok, targ wodny w Damnoen Saduak, Kanchanaburi - Most na Rzece Kwai, Ayutthaya, Phitsanulok, Sukhothai, Chiang Rai, Wat Rong Khun - Biała Świątynia, osada plemienia Padaung - znanego bardziej jako „Długie Szyje”, Chiang Mai, Pattaya - mekka seksturystyki i inne.

Takiej garści historii i faktów o tej kulturze, ludziach, zabytkach, buddyzmie, cenach, jedzeniu, seks turystyce, przyrodzie i zwierzętach dawno nie było.

Do zobaczenia :)