17-11-2019 Rodzina Mikołajka w Kazachstanie i Kirgistanie

Odsłony: 57

17-11-2019. Niedziela, godz. 19:00. O podróży, wyzwaniach i obawach związanych z podróżą z dziećmi

Beata, mama 3 chłopaków Franka, Maksa i Mikołajka, z wykształcenia geograf, zawodowo zajmuje się fotografią portretową. Z aparatem w ręku podróżuje odkąd pamięta, a od czasów studiów podróże i fotografia stały się jej największą pasją. Witek to podróżnik z zawodu, organizuje wyprawy przyrodnicze w Klubie Podróży Horyzonty do najdalszych zakątków świata. Gdy na świecie pojawiły się dzieci postanowili nie odkładać swojej podróżniczej pasji na bok. Od początku zabierają swoich synków na bliskie i dalekie rodzinne wyprawy. Gdy najmłodszy z rodziny, Mikołajek, urodził się z poważnym zespołem genetycznym Cri du Chat (rodzinamikolajka.pl,
Rodzina Mikołajka ), wiedzieli, że podróż z nim przyniesie dodatkowe wyzwania, wymaga odpowiedniego planowania i przygotowań. Ale zgodnie ze swoją filozofią wierzą, że najpiękniejszy czas to wspólnie spędzony czas. Dlatego zawsze w podróż ruszają w komplecie.
W tym roku razem przemierzyli Kazachstan i Kirgistan, i o tej podróży, wyzwaniach i obawach związanych z podróżą z dziećmi, przygotowaniach oraz swoich przygodach opowiedzą już 17 listopada o godz. 19:00 w Południku Zero.
Zapraszamy: BEATA, WITEK, FRANEK, MAKS i MIKOŁAJEK MUCHOWSCY