9-03-2020 Turcja dla odważnych

Odsłony: 580

9-03-2020 Poniedziałek, godz. 19:00. Podzielę się doświadczeniem mojego codziennego życia w Stambule,opowiem o tureckich obyczajach... 

Cześć,

chciałabym wszystkich zaprosić na kolejną część moich tureckich opowieści (to była ich pierwsza odsłona: https://www.facebook.com/events/507606036741411/. Opowiedziałam wtedy o mojej dwu i pół miesięcznej samotnej podróży przez Turcję )

Teraz chciałabym podzielić się doświadczeniem mojego codziennego życiu w Stambule, opowiedzieć trochę o tureckich obyczajach, gościnności i kulturze dnia codziennego. Jak również o wyprawie w najzieleńszą część kraju, czyli na wschodnie wybrzeże Morza Czarnego oraz pobycie na kurdyjskiej wiosce, podczas którego miałam przyjemność brać udział w tradycyjnych przyjęciach weselnych i zaręczynowych, podczas których popełniłam chyba wszystkie możliwe gafy ;) W mojej prezentacji podzielę się odpowiedziami na kilka pytań:
Jak zalegalizować pobyt w Turcji i znaleźć pracę?
Czym zafascynowała mnie turecka rzeczywistość jak różni się ona od polskiej? I dlaczego warto było zaryzykować i rzucić wszystko?
Gdzie można znaleźć plantacje herbaty?
Co może zdziwić na konserwatywnym kurdyjskim weselu?

Zapraszam wszystkich serdecznie:)
Anna Gołaszewska