Witaj w Południku

Odsłony: 11350


Po południu zaciszne miejsce
 na kawę, ciasto i poczytanie książki. Wieczorem imprezy, pokazy slajdów, spotkania ze znajomymi, koncerty, śpiewanki, dobre miejsce na urządzenie urodzin i na planszowe gry towarzyskie. Zobacz co jeszcze skrywa i dlaczego warto odwiedzić Południk Zero...

Łatwo tu dojść i dojechać. Zapraszamy do kilku kameralnych sal na dwóch poziomach naszej kawiarni. Znajdziecie tu zarówno niewielkie stoliki, klubowe fotele, jak i duże stoły idealne dla większych grup czy planowania wyjazdów. Południk Zero to idealne miejsce, aby powspominać odbyte wyjazdy i zaplanować nowe. Stąd wyruszają najdalsze podróże w najodleglejsze zakątki świata...

Mieścimy się w samym centrum przy ul Wilczej 25. Najbliższe stacje metra to Centrum i Politechnika. Samochodem wjazd w Wilczą możliwy jest od od strony ul. Kruczej.

Przyjmujemy rezerwacje zarówno na poszczególne stoliki, jak i całe sale. Wystarczy zadzwonić i uzgodnić termin. 

Mamy WiFi i miejsce, gdzie można zostawić rowery. Jesteśmy przyjaźnie nastawieni do dzieci (jest przewijak, można podgrzać jedzonko). Lubimy też czworonogi, dla których zawsze postawimy miskę z wodą.

Osobom organizującym pokaz slajdów i relacje z wyjazdów udostępniamy rzutnik i nagłośnienie. Jeśli byliście w ciekawym miejscu, odbyliście wyjątkową podróż, odkryliście nowe miejsca skontaktujcie się i uzgodnijcie termin. Zapraszamy :)

W Południku Zero odbywają się regularnie pokazy zdjęć, spotkania z podróżnikami, relacje z wypraw i podróży. Pokazy filmów, spotkana z globtrotterami i autorami książek podróżniczych i krajoznawczych. 

W Południku można napić się piwa, wina, herbaty lub kawy. Na chłodne wieczory przygotowaliśmy specjalne rozgrzewające menu... Można tu zjeść pyszne zupy, naleśniki lub tosty. Dla osób organizujących spotkania znajomych, urodziny czy imprezy firmowe - możemy przygotować specjalne menu.  

Zapraszamy :) Joanna i Wojtek