Myślisz o spotkaniu ze znajomymi, urodzinach, imprezie dla przyjaciół? Chcesz opowiedzieć o swojej podróży i pokazać zdjęcia w Południku Zero?

Odsłony: 11574

Byliście w ciekawym miejscu, odbyliście wyjątkową podróż? Chcielibyście o tym opowiedzieć swoim znajomym i gościom Południka? Zapraszamy :)

 

Twój pokaz, prezentacja, relacja, koncert

Osobom organizującym pokaz slajdów i relacje z wyjazdów udostępniamy rzutnik i nagłośnienie. Umieszczamy informację o wydarzeniu na naszej stronie www, profilu FB oraz na tablicy informacyjnej w Południku. 

Pokazy zaczynają się zwykle o godz. 19 i trwają ok. 1,5-2 godzin. Na pokazy mogą się składać relacje z podróży, wypraw, prezentacje książek podróżniczych, historie o pobytach w dalekich krajach czy różnego rodzaju porady podróżnicze. Czasem organizatorzy wzbogacają zdjęcia demonstracjami przedmiotów przywiezionych z dalekich stron lub możliwością degustacji potraw lub napojów. Przed pokazem warto sprawdzić rzeczywisty czas jego trwania. 

Przygotujcie krótki opis imprezy, miejsc w których byliście, tematyki o której będziecie opowiadać. Potrzebne będzie również zdjęcie dobrej jakości - dające się wykadrować poziomo - w rozmiarze minimum 1000 px w podstawie.

Nie zapomnijcie powiadomić znajomych i rozpropagować wydarzenia w internecie. Warto też zaprosić znajomych do przychodzenia nieco wcześniej - tak aby mieli szanse zająć dobre miejsca, bo sala zapełnia się często z wyprzedzeniem. 

Skontaktujcie się i uzgodnijcie termin.

Wystawa zdjęć

Jeżeli zrobiliście fajne, ciekawe tematycznie lub artystycznie zdjęcia - możecie pomyśleć o wystawie fotografii w Południku Zero. Na autorskie prezentacje udostępniamy ścianę w dużej sali. Zazwyczaj jest to od 10 do kilkunastu zdjęć wraz z opisem i informacją o autorze. Inaugurację wystawy - na zasadzie wernisażu - połączyć można z pokazem slajdów.

Impreza towarzyska w Południku

Południk Zero to doskonałe miejsce na spotkania przed- i powyjazdowe, spotkania znajomych, imieniny, urodziny, imprezy firmowe i spotkania świąteczne. Południk Zero to klimatyczna kawiarnia z podróżniczą duszą. Mieścimy się w samym centrum Warszawy - łatwo tu dojść i dojechać.

Przyjmujemy rezerwacje na poszczególne stoliki, stoły, kameralne boxy na dolnej kondygnacji oraz na całe sale. 

Rezerwacje są bezpłatne. Nie są obowiązkowe, ale przydatne. Wskazane przy większych grupach.

Na imprezy polecamy specjalne menu przygotowywane na zamówienie:

  • Półmisek kanapek (dla około 8 osób) - 50 zł
  • Misa sałatki (dla około 8 osób) - 60 zł
  • Warzywa z dipami (dla około 8 osób) - 40 zł
  • Wiejski chleb, smalec i ogórki kiszone (dla około 8 osób) - 50 zł
  • Deska podróżnicza (kilka rodzajów serów i wędlin, oliwki, marynowany czosnek, korniszony) - 90 zł
  • Blacha domowego ciasta (pieczonego przez nas) - 80 zł
  • Leczo (porcja dla 1 osoby) - 15 zł
  • Sangria (dzbanek 1,2 l) - 50 zł

Zapraszamy do kontaktu i uzgodnienia szczegółów.